Labākais piedāvājums, lai brauktu ar auto jau šodien!

08.04.2021

Vai šobrīd esi auto meklējumos? Mums ir prieks, ka esi atradis RENTI! Izmantojot mūsu lielisko piedāvājumu, tu vari braukt ar kāroto auto jau šodien. Mēs, RENTI, piedāvājam iegādāties auto uzreiz vai noslēgt ilgtermiņa nomas līgumu!

Turklāt, tieši šobrīd, jaunajiem klientiem piesakoties automašīnai www.renti.lv, Tev ir iespēja saņemt kādu no bonusiem!

Ko RENTI Tev var piedāvāt?

Izvēlies savu nākamo automašīnu www.renti.lv, un mēs Tev dāvināsim kādu no labumiem!

Izvēlies savu auto un dāvanā saņem kādu no bonusiem*:

  • OCTA uz 3 mēnešiem
  • Pilna bāka ar degvielu

Aizpildi pieteikumu mājaslapā un jau pavisam drīz sēdies pie kārotā auto stūres!

*Labākais piedāvājums auto ilgtermiņa nomai spēkā līdz 31.08.2021.

*Piedāvājums spēkā jaunajiem RENTI klientiem, aizpildot pieteikumu uz automašīnām, kas pieejamas mājaslapā www.renti.lv.

Gadījumā, ja nevēlies pirkt uzreiz, vai auto nomāt ilgtermiņā, kopā ar mūsu draudzīgajiem partneriem sagatavosim Tev arī auto līzinga piedāvājumu. 

Informējam, ka AS “Renti” līguma pamatnoteikumos un vispārīgajos noteikumos ir veiktas šādas izmaiņas: (1) no 07.10.2020. līguma noteikumi tika papildināti ar OCTA nosacījumiem un (2) no 01.11.2020. minimālais nomas termiņš pagarināts no 12 uz 18 mēnešiem, kā arī veiktas izmaiņas attiecībā uz līgumsoda apmēru. Norādām, ka izmaiņas ir attiecināmas tikai uz tiem līgumiem, kuri noslēgti sākot ar to dienu, kad izmaiņas ir veiktas.

24-09-2021 21:45:20
Aizpildīt pieteikumu!