Īpašais piedāvājums automašīnu iegādei OKTOBRĪ!

21.10.2021

Rudenī cenas krīt kā lapas! Īpašais piedāvājums automašīnu iegādei OKTOBRĪ!

Vai šobrīd esi auto meklējumos? Mums ir prieks, ka esi atradis RENTI! Izmantojot mūsu lielisko piedāvājumu, tu vari braukt ar kāroto auto jau šodien. Mēs, RENTI, piedāvājam iegādāties auto uzreiz vai noslēgt ilgtermiņa nomas līgumu!

Mēs piedāvājam plašu lietoto automašīnu klāstu par nebijušām AKCIJAS cenām! 
Tikai līdz 31. oktobrim izvēlies akcijas auto no RENTI piedāvājuma un saņem GARANTIJU*! Aizpildi pieteikumu, piesaki savu testa braucienu un jau pavisam drīz sēdies pie kārotā auto stūres!

Aizpildi pieteikumu mājaslapā un jau pavisam drīz sēdies pie kārotā auto stūres! https://www.renti.lv/form

Izvēlies auto no mūsu piedāvājuma mājaslapā vai apciemo mūs klātienē. Gaidīsim tevi Rīgā, Maskavas 469c!

*Piedāvājums spēkā, iegādājoties auto līzingā vai noslēdzot nomas līgumu, līdz 31.10.2021. Garantija tiek nodrošināta pirmajiem trim mēnešiem kopš auto iegādes brīža vai līdz 3 000 km nobraukumam pēc auto iegādes.

Informējam, ka AS “Renti” līguma pamatnoteikumos un vispārīgajos noteikumos ir veiktas šādas izmaiņas: (1) no 07.10.2020. līguma noteikumi tika papildināti ar OCTA nosacījumiem un (2) no 01.11.2020. minimālais nomas termiņš pagarināts no 12 uz 18 mēnešiem, kā arī veiktas izmaiņas attiecībā uz līgumsoda apmēru. Norādām, ka izmaiņas ir attiecināmas tikai uz tiem līgumiem, kuri noslēgti sākot ar to dienu, kad izmaiņas ir veiktas.

25-10-2021 21:45:21
Aizpildīt pieteikumu!