Auto noma ilgtermiņā

10.08.2021

Kas ir auto noma ilgtermiņā, kā tā atšķiras no auto līzinga un kādas neatvairāmi pievilcīgas priekšrocības šāds pakalpojums var sniegt? Šajā rakstā atbildēsim gan uz šiem, gan citiem svarīgiem jautājumiem, kas saistīti ar mūsu specialitāti – ilgtermiņa auto nomu.

Kas ir auto noma ilgtermiņā?

Brīžos, kad auto ir nepieciešams tūlīt, tagad un ikdienā, bet nezini, cik ilgi to vēlēsies izmantot nākotnē, auto noma ilgtermiņā ir īstā atbilde un lieliska alternatīva auto līzingam vai kredītam. Svarīgākais, ko iegūsti izvēloties transportlīdzekli nomāt ilgtermiņā, ir brīvība – gan noslēdzot līgumu, gan pēc līguma termiņa beigām. Tā ir ne vien īpaši izdevīga auto noma bez pirmās iemaksas, bet arī sniedz iespēju būt elastīgam un atgriezt auto vai mainīt to pret citu jau pēc 18 mēnešiem.

Ar ko ilgtermiņa auto noma atšķiras no auto līzinga?

Lai gan ilgtermiņa noma var būt laba alternatīva auto līzingam un starp abiem pakalpojumiem ir zināmas līdzības, ilgtermiņa auto noma pie Renti ievērojami atšķiras no auto līzinga. Lai abus pakalpojumus uzskatāmi salīdzinātu, apskatīsim to būtiskākās atšķirības!

Auto līzings:

  • Pirmā iemaksa 10% apmērā no auto vērtības;
  • Komisijas maksa noslēdzot līgumu līdz 10% no pamatsummas;
  • Esi piesaistīts vienam auto;
  • Vari saņemt, ja atbilsti noteiktai ienākumu / saistību attiecībai.

Ilgtermiņa auto noma:

  • Bez pirmās iemaksas;
  • Bezmaksas līguma noslēgšana un apkalpošana;
  • Maini auto vai izbeidz saistības pēc 18 mēnešiem;
  • Noma pieejama arī tad, ja ir kredītsaistības banku vai nebanku sektorā.
auto noma ilgtermiņā

Kādi ir ilgtermiņa auto nomas nosacījumi?

Lai izvēlētais auto nonāktu Tavā rīcībā, veicami vien četri vienkārši soļi, ko spert būs vēl vieglāk, jo esam blakus, lai katru no tiem paskaidrotu un palīdzētu atrast Tev piemērotāko risinājumu. Ceļš līdz ilgtermiņa nomas auto izskatās šādi:

1. Izvēlies auto, kas sirdij liek pukstēt straujāk, renti.lv mājaslapā;

2. Aizpildi pieteikumu, tas prasīs vien pāris minūšu;

3. Saņemot un iepazīstoties ar ikmēneša maksājuma grafika piedāvājumu, noslēdz līgumu;

4. Veic transportlīdzekļa reģistrāciju CSDD, sēdies pie stūres un dodies dzīvē!

Auto noma Latvijas pilsētās nu jau ir plaši pieejams pakalpojums, un arī auto noma ilgtermiņā ir pieejama, lai kurā Latvijas vietā Tu atrastos – pieteikuma aizpildīšana, lai saņemtu Tavām vajadzībām pielāgotu piedāvājumu, mūsu mājaslapā prasīs tikai dažus mirkļus. Izvēlies auto, spied “Pieteikties”, mēs sagatavosim izdevīgāko piedāvājumu auto nomai un zvanīsim Tev, lai par to pastāstītu!

Kādi ir ieguvumi nomājot ilgtermiņā?

Auto kredīts vai auto līzings, iespējams, ir zināmāki pakalpojumi, bet ilgtermiņa auto nomas priekšrocības runā pašas par sevi – ilgtermiņa nomu iespējams noslēgt bez pirmās iemaksas, arī līguma noslēgšana un apkalpošana ir bez maksas. Ilgtermiņā Tu novērtēsi gan finansiālo izdevīgumu, gan šī pakalpojuma sniegto brīvību, jo pēc līguma termiņa beigām vari izvēlēties kādu no trim iespējām: nomainīt izvēlēto auto pret citu, izpirkt šo auto par tā atlikušo vērtību vai atgriezt automašīnu, pārtraucot visas finansiālās saistības.

Priecāsimies, ja šis raksts ir palīdzējis Tev izprast ilgtermiņa auto nomas būtību un priekšrocības! Ja vēl joprojām neesi pārliecināts, ka šis būtu pats atbilstošākais risinājums Tavām vajadzībām, nekautrējies sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas centra speciālistiem. Iegādājies auto uzreiz, nomā to ilgtermiņā vai sadarbībā ar mūsu partneriem iegādājies līzingā – mūsu mērķis ir atrast Tev patiesi piemērotāko risinājumu!

Informējam, ka AS “Renti” līguma pamatnoteikumos un vispārīgajos noteikumos ir veiktas šādas izmaiņas: (1) no 07.10.2020. līguma noteikumi tika papildināti ar OCTA nosacījumiem un (2) no 01.11.2020. minimālais nomas termiņš pagarināts no 12 uz 18 mēnešiem, kā arī veiktas izmaiņas attiecībā uz līgumsoda apmēru. Norādām, ka izmaiņas ir attiecināmas tikai uz tiem līgumiem, kuri noslēgti sākot ar to dienu, kad izmaiņas ir veiktas.

25-10-2021 21:45:22
Aizpildīt pieteikumu!