Pērc vai nomā, izvēlies sev piemērotāko!

Kopā ar mums iespējams izvēlēties sev piemērotāko risinājumu, lai brauktu ar auto jau šodien!

Par Renti

Mēs, RENTI komanda, vēlamies mūsu klientiem sniegt vispiemērotāko risinājumu jebkurā dzīves situācijā. Izvēlies individuālu pieeju un izdevīgu sadarbību kopā ar RENTI! Mēs piedāvājam Tev iegādāties auto uzreiz, nomāt to ilgtermiņā vai sadarbībā ar mūsu partneriem, iegādāties auto līzingā. Mūsu mērķis ir atrast tieši Tev piemērotu risinājumu!  
 
Mūsu piedāvājumā ir vairāk kā 350 auto, no kuriem Tev ir iespēja izvēlēties savām vajadzībām un vēlmēm piemērotu auto. Kad auto ir izvēlēts, Tev ir iespēja izvērtēt, kādu piedāvājumu vēlies saņemt. Tev ir iespēja auto iegādāties uzreiz, noslēgt ilgtermiņa nomas līgumu, vai sadarbībā ar mūsu partneriem noslēgt līzinga līgumu.

image
image

Kāpēc izvēlēties RENTI?

Jo mēs palīdzēsim Tev izvēlēties labāko risinājumu, lai sēstos pie auto stūres jau šodien! Viss, kas Tev jāizdara - izvēlies auto, spied pogu "pieteikties", mēs Tev sagatavosim dažādus risinājumus no kuriem Tu varēsi izvēlēties, lai brauktu ar auto mājās jau tajā pašā dienā!

Informējam, ka sakarā ar izmaiņām AS “Renti” sniegtajos pakalpojumos ir veiktas izmaiņas AS “Renti” privātuma politikā, kas stājas spēkā 2020. gada 17. martā. Izmaiņas veiktas sakarā ar to, lai informētu klientus par to, ka viņu personas dati tiks nodoti apdrošināšanas sabiedrībām, lai attiecībā uz iznomātajiem transportlīdzekļiem nodrošinātu OCTA. Ar jauno privātuma politiku var iepazīties šeit. Informējam, ka sakarā ar izmaiņām AS “Renti” sniegtajos pakalpojumus ir veiktas izmaiņas AS “Renti” līguma pamatnoteikumos un vispārīgajos noteikumos, kas stāsies spēkā 2020. gada 23. martā un tiks piemērotas attiecībā uz līgumiem, kas noslēgti pēc 2020. gada 22. marta. Attiecībā uz klientiem, kas līgumus noslēguši līdz 2020. gada 22. martam, spēkā paliek līguma pamatnoteikumu un vispārīgo noteikumu redakcijas. Būtiskākās izmaiņas līguma noteikumos: (1) minimālais nomas termiņš pagarināts no 6 un 12 mēnešiem un (2) ieviests diferencēts līgumsods par līguma izbeigšanu pirms nomas termiņa. Ar jaunajiem nomas līguma noteikumiem lūdzam iepazīties šeit.